Wyprzedaż

zł355.18

4ch Kamera RJ45 Przełącznik POE 10/100 Mbps Przełącznik POE Z Włókna, 4 port POE 1 RJ45 1 Fiber Transceiver Włókna SM + kanał Konwerter Mediów

Dodaj opinię

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin

4ch Kamera RJ45 Przełącznik POE 10/100 Mbps Przełącznik POE Z Włókna, 4 port POE 1 RJ45 1 Fiber Transceiver Włókna SM + kanał Konwerter Mediów
  
główne Cechy: ten interfejs Ethernet konwerter mediów światłowodowych jest konwersję pomiędzy i interfejsu optycznego może być skonfigurowany do 4 port Ethernet interfejs elektryczny i 1 port interfejsu optycznego przedłużyć odległość transmisji od 100 m do 2 km (światłowodów wielomodowych) lub 20 km (tryb pojedynczego włókna) zasilanie do punkty dostępu bezprzewodowego i kamery monitorujące ponad Cat-5 okablowania obsługuje PoE IEEE 802.3af zgodne z dyrektywą PDs 5 10/100 Mbps Porty z RJ45 Auto Uplink obsługuje IEEE 802.3 10Base-T i IEEE 802.3u 100Base-TX standardowy obsługuje PoE mocy do 15.4 W dla każdego portu PoE obsługuje PoE mocy do 53 W dla wszystkich portów PoE obsługuje IEEE 802.3x flow control dla Full-duplex Tryb i backpressure dla Half-duplex Tryb wsparcie portu auto MDI/MDIX wsparcie ochrony odgromowej (5 port osiągnąć dwa poziomy pioruna) 1 K wpis tablica adresów mac z PoE Przełącznika z auto-nauka i auto-aging wskaźniki LED do monitorowania zasilania, link, aktywność i prędkości zewnętrzne zasilanie adapter
parametry Techniczne:
numer modelu
FLA-PJ400D

Tagi: Tani 4ch Kamera RJ45 Przełącznik POE 10/100 Mbps Przełącznik POE Z Włókna, 4 port POE 1 RJ45 1 Fiber Transceiver Włókna SM + kanał Konwerter Mediów, Wysokiej Jakości CCTV Accessories, od chińskiego Dostawcy Security & Protection
Rozmiar przesylki 28cm x 16cm x 10cm (11.02in x 6.30in x 3.94in)
Nazwa marki FLA
Numer modelu FLA-PJ400D
Optical Type 1 Port SC/FC/ST 100Mbps ( Single fiber)
Network Ports 4 10/100Mbps RJ45 Ports
Transmission Rate 10/100Mbps
Transmitter 4 10/100Mbps RJ45 POE 1 Fiber
Receiver 1 10/100Mbps RJ45 1 Fiber
Power Plug EU, AU, UK, US etc
Fiber Mode Single Fiber Single Mode

Napisz opinię

Pokrewne produkty