Wyprzedaż

zł603.99

48 Cali z Toczenia Toczenia Papieru Kuter Nóż Noże Do Cięcia Papieru zmienić Ostrze Szerokość 1.25 Metrów od Drzwi do Drzwi

Dodaj opinię

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin


48 ”   125 0 MM Obrotowy Papier Trymer Cutter
uwaga dla Frezu: chociaż na gwałtowny od wysyłki jest poza naszą kontrolą, które zrobiliśmy solidną opakowania. dodatkowe części są dostępne od nas, czy to uzyskać uszkodzony w czasie przejścia, za darmo. nie ma powrotu w tej sprawie. upewnij się, że wiesz, że przed licytować.
obrotowy Trymer jest doskonałym narzędziem do cięcia papieru papier fotograficzny, film, karton, standardowy papieru, art design tektura, ciepłej i zimnej laminowania papieru, cienkie plastikowe deski, itp W celu zwiększenia ogólnej siły urządzenia, frezy z psychicznego, szybownictwo struktury, którego główne części są wykonane z twardej stali, mają długi czas. ostrze jest zamknięty w obudowie z tworzywa sztucznego, które praktycznie eliminuje ryzyko obrażeń, który może ciąć bezpiecznie, dokładnie, idealne linii i gładkiej krawędzi,, który nie może być osiągnięty za pomocą zwykłego noża.
został on zaprojektowany z własnym ostrzenia i dwukierunkowy ostrze tnące, tak, że ostrze może być automatycznie zaostrzone, i to trwałe. obrotowy gilotyna do papieru z wcześniej wydrukowany podpisana w centymetr siatki i calowy rozmiary jest bardziej dokładne, wygodne, szybko, bezpieczne i praktyczne, i unikanie transferu papieru. jest to bardzo dobry wybór dla biura i domu funkcji.

Tagi: Tani 48 Cali z Toczenia Toczenia Papieru Kuter Nóż Noże Do Cięcia Papieru zmienić Ostrze Szerokość 1.25 Metrów od Drzwi do Drzwi, Wysokiej Jakości Tool Parts, od chińskiego Dostawcy Home Improvement
Rozmiar przesylki 150cm x 33cm x 9cm (59.06in x 12.99in x 3.54in)
Numer modelu 48 inch
Typ Części narzędzi ręcznych

Napisz opinię

Pokrewne produkty