Wyprzedaż

zł64.92

zł68.34

Speacial łatwe Przyjemne słyszeć flet Instrumentów muzycznych flauta llaveros samoobrony

Dodaj opinię

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin


s Gore jedwabiu, również o nazwie " gurda flet ", jest yunnan etnicznych Instrumenty muzyczne, głównie rozłożone w dai, yi, chang, DeAng, i innych grup etnicznych.
Gore jedwabiu można podzielić na wysoki, średniego i niskiego trzy rodzaje powszechnie stosowane do B, C, D, itp Hulus pochodzi w dehong dai i jingpo prefecture lianghe autonomiczny county, głównie w dai, chang, wa o, dehong DeAng i brązowy z yunnan, obszar lincang, bogate mocny lokalne kolor.
Hulus ((zwany także gurda hsiao) jest jednym z instrumentów z yunnan etnicznych cechy. głównie rozłożone w zachodniej obszarów w prowincji yunnan yunnan dai mniejszości narodowej, w blang narodowość, deang, itp są popularne wśród mniejszości etnicznych.
The dai ludzi uniwersalność, śpiewać. w okresie wakacje, zarówno w wioślarstwo lub umieścić w rzeki rzeki " do " (rakiety) wykonane z bambusa gleby, lub na placu " GanBai " lub picia święto w bambusa domu, może być heard i przenoszenie muzyki z wsady.
Hulus ze względu na jego unikalne piękne barwę, pojawienie się prostoty, piękne, elegancki, łatwe do nauczenia się, małe, łatwy do przenoszenia i tak dalej cech, przez ogromnej liczby pierwotnego i uczniowie gimnazjum, miłośników muzyki i turystów podobne.
tradycyjne hulus trzciny rury rodzaj instrumentu, jego struktury przez gurda i dwa (lub trzy) rury z bambusa, g

Tagi: Tani Speacial łatwe Przyjemne słyszeć flet Instrumentów muzycznych flauta llaveros samoobrony, Wysokiej Jakości Guitar Parts & Accessories, od chińskiego Dostawcy Sports & Entertainment
Rozmiar przesylki 41cm x 7cm x 7cm (16.14in x 2.76in x 2.76in)
Numer modelu Musical Instruments
Nazwa marki SOACH
Typ key

Napisz opinię

Pokrewne produkty