Wyprzedaż

zł105.98

zł132.50

System elektryczny jazz guitar tremolo most tailpiece dobra gitara części

Dodaj opinię

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin


marka Hurtownie sam do instrumentu system elektryczny jazz guitar tremolo most tailpiece
1. Twoje pieniądze są wypłacane do Selloutontop.com, po otrzymaniu towaru, Selloutontop.com da pieniędzy na nasze konto. i jeśli zgadzają się zwrócić pieniądze jest Selloutontop.com dać go do ciebie. więc to jest bezpieczne USŁUGI ESCROW.
2. You może zrobić płatności za zamówienie Kartą kredytową, pieniądze Booker, Money Gram, Bank T/T, Western Union itp
1. masz 7 dni na kontakt i 30 dni zwrócić go od daty jej był received. If ta pozycja jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, uważa się, używane, a MY NIE BĘDZIE PROBLEM CI ZWROT Pieniędzy LUB RE-PLACEMENT.There są BEZ WYJĄTKÓW! koszt Wysyłki jest niedźwiedź zarówno przez sprzedającego i kupującego w połowa. 2. Wszystkie wracać rzeczy MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu i musisz DOSTARCZYĆ nam wysyłki śledzenia numer, konkretnego powodu do powrotu, i twój po #. 3. My zwrócimy PEŁNĄ KWOTĘ ZWYCIĘSKIEJ OFERTY, po otrzymaniu towaru w jego pierwotnego stanu, opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów zawartych, PO ZARÓWNO Kupujący i Sprzedający anulować transakcji z Selloutontop.com. LUB, możesz zdecydować się na wymianę. 4. będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.
wysyłka: 1. gwarantujemy wysyłać t

Tagi: Tani System elektryczny jazz guitar tremolo most tailpiece dobra gitara części, Wysokiej Jakości Guitar Parts & Accessories, od chińskiego Dostawcy Sports & Entertainment
Rozmiar przesylki 30cm x 30cm x 20cm (11.81in x 11.81in x 7.87in)
Numer modelu OTHER
Typ Cranking bar Guitar

Napisz opinię

Pokrewne produkty