Wyprzedaż
Ernie ball 2725 kobaltu extra slinky electric guitar strings 080-038 Zobacz większe

zł64.54

Ernie ball 2725 kobaltu extra slinky electric guitar strings 080-038

Dodaj opinię

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin

PRZEGLĄD
renomowanych Slinky struny z dobrze zrównoważone tone i ulepszone utrzymać.
Ernie Ball 2725 Kobaltu Extra Slinky Electric Guitar Strings są powszechnie czczony na ich światowej klasy tonu. Seria jest wyraźnie Kobaltu an poprawy na jego klasyczny niklu wound odpowiednika dając odtwarzacz wzrosła sustain, jasność i wyjście. ponadto, oni lepiej oprzeć potu i wilgoci i mają niezrównaną elastyczność w porównaniu do innych nikiel wound struny. stopu kobaltu jest najbardziej magnetycznie aktywny string na naszej planecie i przyciąga magnesy w swoim przetworniki więcej niż jakikolwiek inny ciąg.
" Ernie Ball Kobaltu Struny dźwięku i czuć się lepiej niż cokolwiek jaki kiedykolwiek grał! trzeba sprawdzić te out! " -Slash.
" kobaltu Struny czuć się niezwykle jedwabiste pod moim palców i dostarczyć więcej cios, wyjście, i jasności niż normalne struny! " -John Petrucci.
" nie ma pewien stopień przejrzystości i cios można uzyskać z Kobaltu struny, że nie słyszałem tonally od wszelkich innych struny I 've grał. " -Joe Bonamassa.
wszystkie Ernie Ball struny są precyzyjnie wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami i najbardziej wymagających specyfikacji, aby zapewnić spójność, optymalna wydajność i długą żywotność. wykonane w USA.
wskaźniki: 8-11-14-22w-30-38.

Tagi: Tani Ernie ball 2725 kobaltu extra slinky electric guitar strings 080 038, Wysokiej Jakości Guitar Parts & Accessories, od chińskiego Dostawcy Sports & Entertainment
Rozmiar przesylki 20cm x 20cm x 5cm (7.87in x 7.87in x 1.97in)
Typ Struny
Nazwa marki ERNIE BALL
Numer modelu 2725
Manufacturer Ernie Ball
Product Origin USA

Napisz opinię

Pokrewne produkty