Wyprzedaż

zł368.02

450nm 445 mW 1.5 W Niebieski Laser Diodowy Moduł w/TTL 25 khz 12vdc 1a

Dodaj opinię

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin


pn: 11041047
opis
regulowana 1.5 W 450nm Niebieski Laser Diodowy Moduł
ten laser diodowy Podczerwieni jest przemysłowe części elektroniczne i wykorzystywane do jak test Przemysłowe, laboratorium, DIY.
1. Ten moduł laserowy nie może pracować przez długi czas, jeśli nie ma urządzenie chłodzące, aby zachować laser pracy pod 30?.
2. Proszę dodać moduł zasilania 12VDC do tego lasera. czerwony przewód podłączyć? +? polak; Czarny przewód podłączyć?-? słup. TTL 3-5 V na, 0 V off. jeśli nie używać TTL, proszę po prostu zostawić niebieski i biały przewód.
3. Niniejszy jest moduł laserowy aktywowana. proszę nie zdjąć obiektyw regulowany część off, aby uniknąć kurzu.
4. There jest potencjometr na kierowcy. można zwrócić go do regulacji mocy lasera. skręcić W Prawo, aby zwiększyć moc lasera. w przeciwnym razie, aby decease zasilanie. ale prąd nie może przekroczyć prąd stworzyliśmy.
5. Proszę nosić 4450nm laserowe okulary ochronne, aby chronić oczy podczas pracy na ten moduł. uwaga: te moduły są testowane i mocy wyjściowej są mierzone przez miernik mocy lasera przed wysłaniem. proszę nie porównać moc tego jednego z brak-mierzona lasera. jeśli wątpliwości produkcję, proszę mieć sprawdzone przez miernik mocy lasera laser jesteś otrzymałem. jeśli jest jakiś problem, prosimy o kontakt z nami. będziemy rozwi

Tagi: Tani 450nm 445 mW 1.5 W Niebieski Laser Diodowy Moduł w/TTL 25 khz 12vdc 1a, Wysokiej Jakości Stage Lighting Effect, od chińskiego Dostawcy Lights & Lighting
Rozmiar przesylki 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Styl Dmx etap światła
Okazje Profesjonalne stage & dj
Nazwa marki laserlands
Typ artykułu Stage lighting effect

Napisz opinię

Pokrewne produkty