Wyprzedaż

zł6.61

Promocja! 20 sztuk z Łbem Płaskim Stal Metryczny M8 Blind Wstaw Rivet Nut Rivnut

Dodaj opinię

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin

Hot 20 sztuk z Łbem Płaskim Stal Metryczny M8 Blind Wstaw Rivet Nut Rivnut
A RIVNUT łącznika jest rurowe nit z wewnętrznym gwintów, To może być zainstalowany w sekundach formie jednej stronie pracy. po zainstalowaniu, nie wykończenie pracy jest wymagane na RIVNUT łącznika. zapięcia na dodatkową zaletę nie tylko jako niezawodne, oni są gotowe do użycia z czyszczenia gwinty dostępne dla śruby załączniki, Ślepy cienkiej blachy materiałów, które są zbyt cienkie na podsłuchu nici. niewidomych Nitonakrętek są również używany, gdy zastosowanie ma niewiele lub dostęp do z tyłu, ponieważ mogą one być zainstalowany od przedniej stronie przedmiotu obrabianego. A RIVNUT łącznika jest rurowe nit z wewnętrznym gwintów, To może być zainstalowany w sekundach formie jednej stronie pracy.
po zainstalowaniu, nie wykończenie pracy jest wymagane na RIVNUT łącznika.
zapięcia na dodatkową zaletę nie tylko jako niezawodne, oni są gotowe do użycia z czyszczenia gwinty dostępne dla śruby załączniki, Ślepy cienkiej blachy materiałów, które są zbyt cienkie na podsłuchu nici.
niewidomych Nitonakrętek są również używany, gdy zastosowanie ma niewiele lub dostęp do z tyłu, ponieważ mogą one być zainstalowany od przedniej stronie przedmiotu obrabianego.
Nazwa produktu: Nakrętki Nitów;
materiał: Metric Stali, cynku

Tagi: Tani Promocja! 20 sztuk z Łbem Płaskim Stal Metryczny M8 Blind Wstaw Rivet Nut Rivnut, Wysokiej Jakości Nuts, od chińskiego Dostawcy Home Improvement
Rozmiar przesylki 10cm x 11cm x 12cm (3.94in x 4.33in x 4.72in)
Diy akcesoria Obróbka metali

Napisz opinię

Pokrewne produkty